Úvodní obrázek

KVĚTEN 2024

Mše sv. ze Slavnosti Nanebevstoupení Páně bude slavena ve čtvrtek 9. 5. v 18 hod. v kostele Všech svatých na Roudné.

V neděli 12. 5. od 19 hod. v Domečku nebo v neděli 19. 5. po mši sv. v Krbovce se koná setkání v rámci diecézní synody (synodální skupinka farnosti Plzeň – Severní předměstí)

Ve středu 15. 5. se uskuteční setkání Pastorační rady farnosti. Máte-li nějaké připomínky, návrhy či dotazy, obraťte se do té doby na kteréhokoliv jejího člena, aby Váš podnět mohl být zohledněn!

V sobotu 18. 5. se na nádvoří bývalého františkánského kláštera v Plzni (Františkánská ulice) koná již 16. ročník křesťanského hudebního festivalu PilsAlive 2024. Začátek festivalu je v 11 hod. Pižďuchové z Bukovce vystoupí v 13:30 hod. Více informací: http://www.pilsalive.cz/

ČERVEN 2024

Ve středu 5. 6.  se uskuteční setkání Pastorační rady farnosti. Máte-li nějaké připomínky, návrhy či dotazy, obraťte se do té doby na kteréhokoliv jejího člena, aby Váš podnět mohl být zohledněn!

Noc kostelů se uskutešní v pátek 7. 6. Otevřeny budou kostely na Roudné, v Chotíkově, Holýšově a ve Stodě.

ČERVENEC 2024

Farní rodinná dovolená v Horní Blatné se uskuteční v termínu 13.–20. 7.

SRPEN 2024

Farní rodinná dovolená ve Štěkni se uskuteční v termínu 10.–17. 8.

Farní rodinná dovolená v Hoješíně se uskuteční v termínu 10.–17. 8.