Úvodní obrázek

PROSINEC 2022

Duchovní obnova pro mládež (15-18 let) na téma "K čemu je mi Bůh, když jde všechno do pr****?" (Víra uprostřed osobních i globálních krizí.) se bude konat na faře v Domaslavi. Sraz je v pátek 2.12. v 16:30 na Hl. nádraží v Plzni (hala v prvním patře), návrat v neděli 4.12. 15:16 tamtéž. S sebou: spacák, karimatka nebo prostěradlo, čelovka, bible, tužka a papír, teplé oblečení, přezůvky. Cena: 500 Kč. Těší se Vojta, Anička, Kačka a spol. (Hlaste se na e-mail [email protected] do 28.11.)

Duchovní obnova pro ženy na téma „Uslyšíte-li dnes jeho hlas...“ (Jak Bůh ke mně mluví, co mi už řekl, a jak já na to reaguji?) se bude konat 2.–3. 12. Začíná se v pátek v 18.30 hod. v Domečku, předpokládaný konec je v sobotu v 16 hod. na Roudné. Více informací a přihlašování: [email protected].

V pondělí 5. 12. se bude v Domečku jako obvykle slavit mše sv. v 17:30 hod. Zveme zvláště všechny děti – svoji účast přislíbil i sv. Mikuláš

Ve čtvrtek 8. 12. se uskuteční od 17 hod. v kostele Všech svatých na Roudné adventní koncert v podání orchestru Ambito. Mše sv. ze Slavnosti Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu bude slavena od 18:30 hod. v Domečku.

Předvánoční úklid kostela Všech svatých na Roudné proběhne v sobotu 10. 12. od 9 hod.

Další adventní koncert v kostele Všech svatých na Roudné v podání hudebního tělesa Chrástochor se uskuteční v sobotu 10. 12. od 16 hod.

Pro Betlémeské světlo pro vaše domovy si můžete přijít 24. 12. od 9 do 11 hod. na terasu Domečku nebo ke kostelu Všech svatých na Roudné.

Našli by se v naší farnosti hudebníci a zpěváci, kteří by rádi svou přítomností, zpěvem koled či laskavým slovem v období těsně před Vánocemi chtěli potěšit všechny přítomné v Domově důchodců v Plzni a ve stodské nemocnici? V případě zájmu kontaktujte, prosíme, br. Šebestiána (731 600 088).

Vánoční zpívání v Domově důchodců "Čtyřlístek" v Kotíkovské ulici bude probíhat v pátek 23. 12. od 9 do 11 hod.

Vánoční mše sv. v Domově důchodců "Čtyřlístek" v Kotíkovské ulici bude slavena v pátek 23. 12. v 15:45 hod.

VÁNOČNÍ BOHOSLUŽBY 2022

24. PROSINCE – sobota –  ŠTĚDRÝ DEN

mše sv. v kostele Všech svatých na Roudné v 16 a 22  hod.

mše sv. v Chotíkově ve 22 hod.

mše sv. ve Stodě ve 22 hod.

25. PROSINCE – neděle – SLAVNOST NAROZENÍ PÁNĚ

mše sv. v Holýšově v 9 hod.

mše sv. v kostele Všech svatých na Roudné v 10 hod.

26. PROSINCE – pondělí – SVÁTEK SV. ŠTĚPÁNA

mše sv. v Chotíkově v 10 hod.

mše sv. v kostele Všech svatých na Roudné v 10 hod.

30. PROSINCE – pátek – SVÁTEK SV. RODINY

mše sv. v kostele Všech svatých na Roudné v 17:30 hod.

31. PROSINCE – sobota – SEDMÝ DEN V OKTÁVU NAROZENÍ PÁNĚ

mše sv. v kostele Všech svatých na Roudné v 16 hod.

mše sv. v Holýšově v 16 hod.

1. LEDNA – neděle – SLAVNOST MATKY BOŽÍ, PANNY MARIE

mše sv. v Chotíkově v 8:30 hod.

mše sv. v Holýšově v 9 hod.

mše sv. v kostele Všech svatých na Roudné v 10 hod.

mše sv. ve Stodě v 11 hod.