Úvodní obrázek

DUBEN 2024

Víkend pro děti po I. sv. přijímání se bude konat 19.–21. 4. v Těnovicích.

V sobotu 20. 4. a v neděli 21. 4. se uskuteční mimořádné sčítání návštěvníků bohoslužeb s nedělní platností.

Mše sv. k uctění památky sv. Vojtěcha bude slavena v kapli na boleveckém hřbitově v úterý 23. 4. v 16 hod.

Pouť ke sv. Jiří do Hradce u Stoda se bude konat ve středu 24. 4. Mše sv. bude slavena v tamějším kostele v 18 hod.

Farní pouť v Medjugorje bude probíhat ve dnech 26. 4. až 1. 5. Farní pouť v Medjugorje bude probíhat ve dnech 26. 4. až 1. 5. Z tohoto důvodu nebudou (v neděli 28. 4 ve Stodě, a v pondělí 29. 4. a ve středu 1. 5. v Domečku) slaveny mše sv.

KVĚTEN 2024

Zveme Vás na Máj s Májou pod májkou  na den plný hudby, mluveného slova a programů pro děti, který se uskuteční ve středu 1. 5. od 10 hod. v Meditační zahradě.

V pátek 3. 5. budeme (jako každý první pátek v měsíc) od 19 hod. v Krbovce společně číst Písmo. Jste srdečně zváni!

Ministrantská brigáda se bude konat 3.–5. 5. ve františkánském klášteře v Hájku u Prahy.

Ve středu 15. 5. se uskuteční setkání Pastorační rady farnosti. Máte-li nějaké připomínky, návrhy či dotazy, obraťte se do té doby na kteréhokoliv jejího člena, aby Váš podnět mohl být zohledněn!

ČERVEN 2024

Ve středu 5. 6.  se uskuteční setkání Pastorační rady farnosti. Máte-li nějaké připomínky, návrhy či dotazy, obraťte se do té doby na kteréhokoliv jejího člena, aby Váš podnět mohl být zohledněn!

Noc kostelů se uskutešní v pátek 7. 6. Otevřeny budou kostely na Roudné, v Chotíkově, Holýšově a ve Stodě.

ČERVENEC 2024

Farní rodinná dovolená v Horní Blatné se uskuteční v termínu 13.–20. 7.

SRPEN 2024

Farní rodinná dovolená ve Štěkni se uskuteční v termínu 10.–17. 8.

Farní rodinná dovolená v Hoješíně se uskuteční v termínu 10.–17. 8.